عنوان{تحقیق تاریخ فرهنگ و هنر کشور یونان}

تحقیق تاریخ فرهنگ و هنر کشور یونان|اف اِس/عنوان/32039257|fsx39023690|تحقیق تاریخ فرهنگ و هنر کشور یونان,تاریخ و ادبیات,مذهب و سنت‌ های یونان,فرهنگ و آداب و رسوم یونانی ها,تاریخ یونان
هم اکنون فایل با مشخصه ی تحقیق تاریخ فرهنگ و هنر کشور یونان وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

توضیحات:

فایل ورد ، در حجم 28 صفحه آماده پرینت گرفتن برای ارائه تحقیقات دانشجویی.بخشی از متن:

یونان به یونانی: Ελλάδα (Hellas) کشوری در جنوب شرقی اروپا و جنوب شبه جزیره بالکان است. این کشور از شمال با آلبانی، مقدونیهو بلغارستان و از شرق با ترکیه دارای مرز مشترک زمینی است. سرزمین اصلی یونان در جنوب و شرق به وسیله دریای اژه احاطه شده و از غرب به دریای یونان نزدیک است. «یونان» نام فارسی این کشور است و این نام از ایونیا منطقه یونانی‌نشین آسیای صغیر گرفته شده‌است.

یونان در محل پیوند سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا واقع شده‌است و میراث‌دار یونان باستان، امپراتوری بیزانس و نزدیک چهار سده سلطهٔ ترکان عثمانی است.

این کشور به عنوان مهد تمدن مغرب زمین و زادبوم دموکراسی، فلسفه غرب، بازی‌های المپیک، علوم سیاسی ، نمایشنامه‌نویسی(شامل هر دو نوع کمدی و تراژدی) قابل توجه است.

یونان دارای تاریخی ویژه و پرحادثه و دارنده میراث فرهنگی است که به‌طور قابل توجهی دارای نفوذ در آفریقای شمالی و منطقه خاورمیانهاست و ساختاری بنیادی برای فرهنگ اروپا و آنچه امروز به عنوان غرب خوانده می‌شود، به حساب می‌آید.نام یونان

نام یونان نامی است که مردم باستانی شرق برای اشاره به یونانی‌ها به کار می‌بردند که از زبان پارسی باستان آمده و این واژه نیز از زبان یونانی و از شهر ایونیا در کناره غربی آسیای صغیر گرفته شده‌است. تمام ملت‌های زیر تسلط ایرانی‌ها با این نام که از واژه سانسکریتYavana گرفته شده بود، خو گرفتند. در آغاز در دستور زبان پانینی و سپس در زبان پالی Yona و در هند و یونانی Yonaka ذکر شده‌است. واژه یونان هم اکنون در فارسی، ترکی، عربی، هندی، ارمنی، آرامی، مالایی و اندونزیایی به کار می رود.

و...فهرست مطالب:

کشور یونان

نام یونان

تاریخ یونان

مذهب و سنت‌ های یونان

پیمان های اجتماعی

زبان در یونان

فرهنگ و آداب و رسوم یونانی ها

هنر یوناناین فایل با فرمت ورد در 28 صفحه آماده پرینت گرفتن برای ارائه تحقیقات دانشجویی تهیه شده است.مطالب دیگر:
📂فارسی ششم دبستان دریا قلی📂فارسی ششم دبستان دوستی📂فارسی ششم دبستان راز زندگی📂فارسی ششم دبستان ستاره روشن📂فارسی ششم دبستان میوه هنر📂فارسی ششم دوستی📂فارسی نهم آداب زندگانی 📂فارسی نهم جلسه اول📂فارسی نهم درس چهارم هم نشین📂فارسی نهم درس دوم عجایب صُنع حق تعالی📂فارسی نهم دس سوم مثل آیینه📂فارسی نهم زن دیگر📂فارسی نهم آفرینش همه تنبیه خداوند دل است📂فارسی نهم پرتو امید📂فارسی نهم درس اول📂فارسی نهم درس دوم📂فارسی نهم درس سوم📂فارسی نهم راز موفقیت📂فارسی نهم موضوع مثل آیینه📂فارسی نهم موضوع هم نشین📂فارسی نهم موضوع آرشی دیگر📂فارسی نهم همزیستی بامام میهن📂فارسی هشتم خوب جهان را ببین📂فارسی هشتم آداب نیکان📂فارسی هشتم درس هفتم آزادگی