عنوان{دانلود انواع فایل تخصصی برای دانشجویان و محققان کشور}

دانلود انواع فایل تخصصی برای دانشجویان و محققان کشور|اف اِس/عنوان/50302828|fsx39023690|پایان نامه,مقاله,دانشجویی,دانلود
هم اکنون فایل با مشخصه ی دانلود انواع فایل تخصصی برای دانشجویان و محققان کشور وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

سلام


برای دانشجویان پست ویژه ای دارم . اکثر دانشجویان به دنبال یافتن سایتی هستند که بتوانند مقالات خود را یافته و دانلود نمایند و حتی بخرند.


تحقیق، مقاله، پایان نامه و رساله عنوان سایتی هست که برای محققان و دانشجویان ایجاد شده و با کمک از این سایت خواهید توانست پایان نامه و رساله های مورد نظر خود را یافته و دانلود نمایید، البته با پرداخت وجه امکان دانلود میسر هست


http://pnt.b51.ir


در این سایت ده ها هزار عنوان مطلب برای دوستان مهیا شده است که خواهید توانست برای گار های تحقیقاتی خود مراجه کنید و دانلود نمایید. این سایت توسط خود دانشجویان مهندسی راه اندازی شده و بسیاری از نیاز های هم طیفی های خود را پوشش می دهد .


این سایت با دارا بودن جست و جوی اختصاصی و دسته بندی دقیق کمک حال دانلود کننده ها خواهد بود تا بهترین فایل را یافته و دانلود نمایند.


بغیر از این سایت چند سایت دیگر هم هست که اطلاعات خوبی برای مهندسان و دانشجویان ارائه می دهد:


118 دانلود


تحقیق، مقاله، پایان نامه، رساله


این معرفی رایگان ارائه گردید و در صورت تمایل برای حمایت خرید نماییدمطالب دیگر:
🔑معرفی-آفات-و-بیماری-های-مهم-در-خیار-گلخانه-ای-67-ص🔑معماري-نرم-افزار-89-ص🔑معماری-هخامنشی🔑معیارهای مدیریت و افزایش کارایی بازاریابی🔑طراحي-و-پياده-سازي-نرم-افزار-شبيه-ساز-عملكرد-تراكتور-با-ويژوال-بيسيك-104-ص🔑طراحي-و-ساخت-سيستم-ضبط-و-پخش-سيگنال-با-ميکروکنترلر-AVRو-کارت-حافظه-ی-MMC-81-ص🔑طرح تحقيقاتي🔑نقشه کامل شهرک جدید سهند🔑نقشه کامل ویلایی 1🔑کسب درآمد رایگان از سایت olymp🔑نمونه سوال استخدامی راه آهن🔑دانلود کتاب The Fifth Wave #1 اثر Rick Yancey🔑کتاب صوتی چگونه آهنربای پول و ثروت بشوم اثر آنتونی رابینز🔑کتاب هنر سخنگو کردن مرغ عشق🔑دانلود پکیج ویژه گنجیابی و دفینه یابی🔑دانلود برنامه رستاخیز مردگان🔑متد لاغری جدید بدون گرسنگی🔑پکیج جامع کنترل خواب (رویای شفاف)+ویدیو آموزشی+کتاب آموزش رویا شناسی+100 پرسش و پاسخ طلایی در مورد رویای شفاف🔑بسته آموزش تصویری شبکه کامپیوتری پیشرفته (CCNA)🔑کسب در آمد روزی ۵۰ هزارتومان الی ۱ میلیون تومان در روز🔑روت گوشی🔑دانلود کتاب بیشعوری: راهنمای عملی شناخت و درمان خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت🔑پروژه نمایش عدد 5 رقمی روی سون سگمنت با keypad با میکروکنترولر atmega16🔑دانلود مجموعه نمونه اوراق و فرمها و صورت جلسات ثبت شرکتها و موسسات تجاری و غیر تجاری🔑دانلود بسته طرح کسب و کار صنایع کانی و امور معدنی